user_mobilelogo

Na východní části původního areálu Školního statku v Třebíč, v lokalitě Nad Zámkem, která leží asi 400 m severozápadně od centra města, západním směrem od baziliky sv. Prokopa, vyrostlo bezbariérové více generační bytové kondominium vč. zázemí, tj. souboru služeb významně zvyšujících komfort bydlení nad běžný standard.

Komlex nabídl rodinné i malometrážní byty. V atriu kondominia vznikl park pro volnočasové aktivity a relaxaci.

Hlavní rysy:

  • Klidná lokalita
  • 400m od centra Třebíče
  • 100m od zámeckého parku
 
Fotogalerie:

 

Lokalita:

O nás

Společnost CENTRUM NOVÝ BLOK a.s. (do května 2022 jako IFRE a.s.) je 100% vlastněna jediným akcionářem Ing. Františkem Vágnerem, který byl do roku 2012 majoritním vlastníkem společnosti ENVINET a.s. (dnes NUVIA a.s.), mezi jejíž hlavní činnosti patří služby a dodávky komplexních systémů pro jaderný a automobilový průmysl.

CENTRUM NOVÝ BLOK a.s. se zabývá investicemi do nemovitostí a jaderné energetiky. Hlavním záměrem je vybudovat průmyslovou skupinu firem s vysokou přidanou hodnotou se zaměřením zejména na technickou podporu a služby pro nově budovaný 5. blok JE Dukovany. Takto nastavená skupina umožní rychlejší růst jednotlivým členům díky synergiím v oblastech získávání a financování zakázek, sdílení obchodních aktivit a centralizaci podpůrných procesů.

Klíčovým projektem společnosti v současné době je výstavba administrativního centra ve Slavěticích, které bude vybaveno moderními technologiemi a bude poskytovat příjemné a reprezentativní zázemí pro významné dodavatele, kteří se budou podílet na výstavbě 5. bloku JE Dukovany a na podpoře provozu stávajících boků.

Bydlení u Zámku v Třebíči

Bydlení u Zámku

Na východní části původního areálu Školního statku v Třebíč, v lokalitě Nad Zámkem, která leží asi 400 m severozápadně od centra města, západním směrem od baziliky sv. Prokopa, budujeme bezbariérové více generační bytové kondominium.

View more
Podporujeme ...

Podporaneziskového sektoru

View more